Bariera do samochodu dedykowana

Wychodząc naprzeciw zagrożeniu, stworzyliśmy przegrody SAFE TAXI zwiększające ochronę przed zarażeniem koronawirusem. Abyś mógł pracować bez stresu o własne bezpieczeństwo,
a pasażer podróżował w higienicznych warunkach.

Przegroda będzie Twoją przewagą nad konkurencją. Pasażerowie wybiorą opcję, która wyróżnia się higieną i bezpieczeństwem.

SPECYFIKACJA:
Wysokiej przejrzystości folia PVC o grubości 0,5mm produkowana z użyciem plastyfikatorów bezftalanowych.
Rozmiar przegrody – dowolny (szerokość nie może przekraczać 1Wychodząc naprzeciw zagrożeniu, stworzyliśmy przegrody SAFE TAXI zwiększające ochronę przed zarażeniem koronawirusem. Abyś mógł pracować bez stresu o własne bezpieczeństwo, a pasażer podróżował w higienicznych warunkach. Przegroda będzie Twoją przewagą nad konkurencją. Pasażerowie wybiorą opcję, która wyróżnia się higieną i bezpieczeństwem. SPECYFIKACJA: Wysokiej przejrzystości folia PVC o grubości 0,5mm produkowana z użyciem plastyfikatorów bezftalanowych. Rozmiar przegrody – dowolny (szerokość nie może przekraczać 1400mm) CERTYFIKATY I ZGODNOŚCI: Spełnia rozporządzenie UE (REACH) w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Produkcja bezftalwanowa - pozwala na bezpieczne stosowanie folii do artykułów dziecięcych i medycznych. DOSTĘPNOŚĆ: Czas realizacji zleceń na bariery wynosi do 24 godzin. PRODUCENT: SAFETAXI Ze względu na różny skład płynów dezynfekujących, nie zaleca się dłuższego kontaktu ze środkiem. Może to spowodować uszkodzenie powierzchni przezroczystych. Płyn należy nakładać w niewielkich ilościach i niezwłocznie usunąć go przy pomocy miękkiego materiału. 400mm)

CERTYFIKATY I ZGODNOŚCI:
Spełnia rozporządzenie UE (REACH) w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.
Produkcja bezftalwanowa - pozwala na bezpieczne stosowanie folii do artykułów dziecięcych i medycznych.

DOSTĘPNOŚĆ:
Czas realizacji zleceń na bariery wynosi do 24 godzin.

PRODUCENT: SAFETAXI

Ze względu na różny skład płynów dezynfekujących, nie zaleca się dłuższego kontaktu ze środkiem. Może to spowodować uszkodzenie powierzchni przezroczystych. Płyn należy nakładać w niewielkich ilościach i niezwłocznie usunąć go przy pomocy miękkiego materiału.


Uwaga! Produkt dedykowany do samochodów bez kurtyn powietrznych bocznych dla kierowcy i pasażera siedzącego z tyłu. Istnieje możliwość zamontowania naszej przegrody w takich pojazdach, jednak firma w takiej sytuacji nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe działanie kurtyny oraz uszkodzenia ciała w przypadku ich aktywacji podczas kolizji.

Chcesz uzyskać rabat przy zamówieniu większych ilości? Skontaktuj się z nami

Bariera do samochodu dedykowana | Pełna specyfikacja produktu

Parametry techniczne:

Materiał: folia PVC 0,5mm
Rozmiar: dowolny
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 61 670 78 16
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
Materiał folia PVC 0,5mm
Rozmiar dowolny
Polecane produkty

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* required fields

Volume discounts

Quantity Discount You Save

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

rozwin