O nas

O nas.jpeg

InitiProtection to kompetentny i zaufany partner oferujący kompleksowe rozwiązania w obszarze dezynfekcji oraz planowaniu i wdrażaniu dobrych praktyk w zakresie higieny.
Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw, liczących wiele oddziałów i punktów sprzedaży.

Waldemar Kupś: Szeroka gama oferowanych rozwiązań pozwala nam podejść indywidualnie do każdego odbiorcy. Cały proces rozpoczynamy od oceny stosowanych aktualnie praktyk związanych z higieną w danym obiekcie.
Im większa powierzchnia tym bardziej możemy zautomatyzować proces dezynfekcji. Proponujemy takie rozwiązania jak zamgławiacze elektryczne oraz automaty do dezynfekcji podłóg i otoczenia

Adam Trepka: Nie chodzi nam tylko o sprzedaż czy produkcję płynów, ale przede wszystkim o kompleksowe podejście do klienta. Wykorzystanie potencjału trzech firm oraz świetnie rozwinięta logistyka pozwoliły nam przygotować ofertę dla naszych klientów – począwszy od oznakowania, poprzez płyny do dezynfekcji i urządzenia czyszczące, po diagnostykę, dostawę i montaż. Do tego na terenie całego kraju. W tym tkwi nasza siła.

Waldemar Kupś: Naszą misją jest to, aby każdy przedsiębiorca mógł bezpiecznie prowadzić swój biznes, a nasze rozwiązania pozwolą wzmocnić zaufanie klientów.
InitiProtection to połączenie doświadczenia trzech firm z różnych branż i obszarów, które pozwala oferować kompleksowe programy dla klientów, zapewniające poczucie bezpieczeństwa.Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

rozwiń